Home Nauka Zintegrowany program wspomagający zarządzanie firmy

Zintegrowany program wspomagający zarządzanie firmy

written by klaudiusz 30 maja 2016
symfonia sage

Kontynuuj

Symfonia Sage to zintegrowany pakiet, który wspomaga zarządzanie w małych i średnich firmach. System ten kompleksowo wspomaga zarządzanie codzienną działalnością przedsiębiorstwa, głównie w zakresie ewidencji i obsługi zdarzeń gospodarczych. Umożliwia tym samym uzyskanie precyzyjnych informacji, które są istotne przy podejmowaniu decyzji.

Wspomaganie firmy

Oprogramowanie wspomaga funkcjonowanie firmy w obszarach finansowo – księgowych, kadrowo – płacowych i sprzedażowych. Jest to system bardzo elastyczny, dający możliwość modyfikacji podstawowych ustawień (np. działów firmy, planu kont id.) oraz tworzenia własnych dokumentów, zestawień i raportów. Pozwala na to wewnętrzny język raportów. Dzięki programowi możliwe jest prowadzenie ewidencji wielowalutowej.

symfonia sage

źródło: http://erp.polkas.pl/wp-content/uploads/2014/02/sage-symfonia-300×300.jpg

Pełne zautomatyzowanie

Program jest modułem bardzo zautomatyzowanym – wszystkie raporty i zestawienia tworzone są praktycznie przy pomocy jednego klawisza. Dane te w łatwy sposób można przenieść do programu Finanse i Księgowość. Wpływa w znaczącym stopniu na usprawnienie i przyspieszenie pracy, wprowadzone raz informacje pozostają w nim zapisane i można je później wielokrotnie wykorzystać.

Zalety

Program ten umożliwia również dotarcie do wszelkich potrzebnych informacji – posiada rozbudowaną opcję filtrowania, sortowania bazy danych. Rozwinięta sprawozdawczość pozwala na szybką ocenę sytuacji finansowej firmy. Nie bez znaczenia jest prostota działania. Przygotowany specjalnie dla użytkowników podręcznik w przystępny sposób tłumaczy zasady jego działania, dodatkowo wbudowano w program dział pomocy, którym można posłużyć się w dowolnym momencie. Program zapewnia całkowite bezpieczeństwo pracy – kontroluje poprawność działań, chronologię i przypomina regularnie o konieczności wykonania kopii. Nie ma możliwości, aby do bazy danych dotarły osoby niepowołane i do tego nieuprawnione. Możliwe jest to dzięki specjalnemu systemowi haseł.
Warto także wspomnieć, iż Symfonia Sage jest modułem nieustannie aktualizowanym i rozwijanym w myśl nowych przepisów (użytkownicy otrzymują automatyczne aktualizacje).

1 comment

You may also like

1 comment

Ugier 1 lipca 2016 at 13:36

Pamiętam, jak miałem problemy ze zintegrowaniem programu Symfonia Sage ze sklepem internetowym. Nie byłem sam w stanie sobie z tym poradzić i musiałem wzywać serwis techniczny z Krakowa. Nie tylko zintegrowali mi e-commerce, ale również Allegro, porównywarki cenowe czy nawet cenny dostaw kurierów.  

Leave a Comment