Home Technika Zautomatyzowanie procesów biznesowych

Zautomatyzowanie procesów biznesowych

written by klaudiusz 30 maja 2016
comarch erp xl

Program comarch erp xl, dawniej nazywany był CDN XL. Przedmiotowe oprogramowanie przeznaczone jest zarówno dla średnich, jak i dużych firm, które działają w następujących rodzajach branż: handlowej, produkcyjnej oraz usługowej.

Zarządzanie procesami biznesowymi

Program comarch erp xl posiada rozbudowaną funkcjonalność. Jego cechą charakterystyczną jest to, że pozwala na zapewnienie pełnego wsparcia oraz zautomatyzowania procesów biznesowych. Daje możliwość zarządzania wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w przedsiębiorstwie. Ponadto posiada modułową budowę, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować go do indywidualnych potrzeb firmy. Cały system może działać zarówno w wersji online, jak i offline.

comarch erp xl

źródło: http://www.comarch-polkas.pl/wp-content/uploads/2016/07/XL-2016.3.png

Najchętniej wybierany system ERP

Program jest od lat najchętniej wybieranym systemem ERP. Ponad 4000 przedsiębiorstw korzysta z tego oprogramowania i jest zadowolonych. System ten pomaga w lepszym wykorzystaniu kanałów sprzedaży. Dzięki niemu można dużo efektywniej zarządzać nie tylko logistyką, ale również posiadanymi zasobami.
Ten zintegrowany system jest najbardziej wszechstronnym na rynku narzędziem w klasie ERP. Swoim zasięgiem obejmuje wszelkie obszary biznesowej działalności przedsiębiorstwa.

Moduły

Moduł „Handel i Dystrybucja” w przedmiotowym systemie pozwala na wsparcie realizacji procesów z zakresu handlu oraz dystrybucji. Wspomaga firmę od strony sprzedażowej oraz zakupowej.

Moduł „Produkcja” wyposażony jest w narzędzia do produkcji jednostkowej oraz seryjnej. Posiada także narzędzia przeznaczone do produkcji dyskretnej oraz procesowej. Wspiera działalność projektową, a także prostą kompletację. Daje możliwość zdefiniowania technologii, określenia marszruty produkcyjnej, stworzenia harmonogramu produkcji oraz realizowania procesu produkcji.

Moduł „Gospodarka magazynowa” daje możliwość kontrolowania zapasów oraz realizację wydawania dyspozycji magazynowych. Dzięki takiemu modułowi można sprawnie eliminować pomyłki.
Moduł „Serwis i remonty” pozwala na ewidencję, a także realizację zleceń serwisowych. Jest to narzędzie do realizacji procesów z obszaru serwisowego.

Moduł „CRM” daje możliwość gromadzenia informacji o klientach. Dzięki niemu można nabyć wiedzę o posiadanych oraz potencjalnych klientach. Daje możliwość administrowania pracą zespołów sprzedaży i marketingu.

Program erp xl posiada jeszcze wiele innych opcji, o których warto dowiedzieć się z własnej praktyki.

0 comment

You may also like

Leave a Comment