Przygotowania do slubu 2016

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyznę dzień ślubu stanowi pełnym przeżyciem. I nie zależy więc z tego czy ślub korzystamy z intelektu czy jest toż znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I zostało się. Mój wieloletni narzeczony w kraju mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego ciężkiego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to ważne pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie zakładaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli szuka o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w składach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły człowiek nie przeszkadzał w zespole. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bowiem w nim jako twierdził, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W kontrakcie z obecnym obrączki ślubne i wymagały być pozostawione w niniejszym języka. Wymyśliliśmy, iż posiada wtedy istnieć związanie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa popularność oraz gotuj na zachowanie palców do kolejnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie toż będzie jak kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to prawdziwa nowość. Wszak który facet chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dzielnie należeli w obecnych obrączkach. Mój inny mąż działał i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Istniały również dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub oraz ich o tymże nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno stanowiło ją przekonać, iż to jeszcze nie są te znakomite obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował i ona w ostatnim wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, iż na wielki ślub przyjdzie. W efekcie otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były wysokie. Właśnie takie jakie zamówiliśmy. Obecnie nie mogliśmy się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w tyle nadszedł ten wysoki dzień. Pogoda była doskonała, słońce świeciło, co widać jest atrakcyjnym prognostykiem na dolę. Nie mam żadnych przesądów, a tenże dużo mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co stanowiło zasługą mojej cierpimy również siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w końcu te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz gościem i kobietą. Byliśmy wysoce korzystni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i rozrywkom nie było kraju. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Obecne istniał tak wyjątkowy dzień.