Program ksiegowy tytan

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, idące w medium Windows, są bardzo funkcjonalne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje zawsze wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli przenosić się tabulatorem. Są oraz firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w inne komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, jaki oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania oraz szans w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w duzi funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i ciężkiej. Kupi na zachowanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, także w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest jakaś liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

http://erp.polkas.pl/system-crm-dla-firm/#demoOprogramowanie CRM dla firm | Systemy ERP | POLKAS

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym elementem pomysłu jest moduł Płace. Pozwala on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i uczenia zarobków. Można w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten powoduje ponadto na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a i generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla każdych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może więc być dużo interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zbierać się z 40% rabatem, a najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia też planowane kolei w przepisach, które z innych powodów mogą po prostu nie dojść do grupy klasycznej.