Program ksiegowy aga

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, wykonujące w miejscu Windows, są bardzo proste zaś ich obsługa intuicyjna. Jest jednak zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli rzucać się tabulatorem. Są także firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w ostatnie komputery. Dla nich odpowiednio stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania również ofert w świetnej formie graficznej.

Comarch klasyka istnieje w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i całej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, razem z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest możliwa liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym odcinkiem pomysłu jest element Płace. Stosuje on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i uczenia zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwala także na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do ostatnich wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno zatem żyć wyjątkowo ciekawa oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została zaplanowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i chciane nowości w przepisach, jakie z nowych powodów mogą po nisku nie przybyć do wersji klasycznej.