Home Bez kategorii Proces wdrazania po angielsku

Proces wdrazania po angielsku

written by klaudiusz 2 maja 2017

Rozpoczęcie pracy z planem Comarch Optima nie jest za skomplikowane. Obsługa aplikacji jest wyjątkowo intuicyjna również nie wymaga zbyt długiego procesu wdrożenia. I odpowiedzialny jest podręcznik jaki w doskonały i zrozumiały sposób opisuje krok po kroku wszelkie funkcje programu. Sprzedawany istnieje w rozmiarze .pdf – ważna go więcej zlokalizować na kartce producenta.
Instalacja Comarch Optima
Sama instalacja comarch optima i nie przysparza kłopotu, nawet niezbyt zaawansowanym użytkownikom komputerów. Instalację zaczynamy od pobrania programu ze Dziedziny Klienta lub z swego Partnera. Producent przygotował bardzo gorącego i łatwego kreatora, który prosto prowadzi nas przez proces instalacji. Podczas jego zawarcia zostaniemy poproszeni o zaakceptowanie warunków umowy licencyjnej. Po tym aplikacja sprawdzi, czy nasz komputer spełnia oczekiwania instalowanej wersji optimy. Jeżeli przejdziemy ten test pozytywnie, pojawi się ekran umożliwiający wybór standardowej instalacji lub użytkownika. Różnica polega na ostatnim, że standardowa ma domyślnie ustawiony katalog instalacji, a użytkownika umożliwia wyboru docelowego katalogu.

Dostosowanie zakresu instalacji
Następnym etapem istnieje droga dostosowania zakresu instalacji, jeżeli zakupiliśmy dostęp do wielu modułów. Po tym zakłada się już właściwa instalacja. Występuje ona niemało chwili zaś nie musi już z nas żadnej aktywności. W sezonie instalacji grane są wiedze o danych całego pakietu, jak też współpracy z kolejnymi programami, jak e-Sklep, iMall24, iBard24 i iKsięgowość24. Na efekt mamy nadzieja skorzystania z automatycznej kopii bezpieczeństwa, która ułatwia nam dowolne zajęcie „w chmurze” na przechowywanie swoich możliwościach. Zainstalowanie tego dodatku pozwoli nam na przechowywanie nawet 2 GB informacji.

0 comment

You may also like