Home Bez kategorii Optima identyfikator ksiegowy

Optima identyfikator ksiegowy

written by klaudiusz 16 kwietnia 2017

Optima to siła programów zintegrowanych ze sobą. Pracują odnosząc się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo alternatyw dla średnich i małych przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów zachodzących w nazwie. Samym z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Element ten przeznaczony jest dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do wiadomości jest dodatkowy z zakresu innych modułów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po dokonaniu nowej podstawy informacjach można ją zmieniać za pomocą kreatora,
– w zakresie samej firmy można mówić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne oraz przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na bazie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez odbiorcę,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwoli na pozyskanie dokładnej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu towarami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem opisujących je wad. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł a z której dostawy zamierza dać z magazynu. Poświęcony jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest lekka, leczy w ostatnim zamieszczona instrukcja obsługi. W naturalny i zrozumiały sposób kieruje punkt po artykule do przeprowadzenia instalacji.

0 comment

You may also like