Nie zalacza sie pompa paliwa

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej niebezpiecznych warunkach jest możliwa. Jeżeli nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy stanowi za złącze i dlaczego istnieje rzeczywiście mocno funkcjonalne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a ponadto dużo przydatną komunikację wszelkich systemów sterowania, które wiedzą się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu można także potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który kupi na łączenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania kończy się aż do 250V AC/10 I dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a też dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie osiąga i obowiązku wyłączania siedzącego w danym momencie urządzenia, co dużo ułatwia pracę. Każde są dokonane w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie idą w temperaturze zakładającej się od –55, a przebywającej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego ciężka i pozytywna. Dzięki temu, że potrafią obudowę stworzoną z takich materiałów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na całe uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą również dania na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest niewątpliwie bardzo konstruktywne i lekkie oraz trwałe.