Home Technika Mobilne kasy fiskalne jako alternatywa dla kas stacjonarnych

Mobilne kasy fiskalne jako alternatywa dla kas stacjonarnych

written by klaudiusz 25 lutego 2016
kasa fiskalna novitus

Każda nowoczesna kasa fiskalna mobilna jest przeznaczona do bezproblemowej pracy w terenie i bardzo dobrze sobie z takimi warunkami radzi. Najczęściej używane są w punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych, ale także w branży turystycznej. Są to niewielkich rozmiarów kasy fiskalne które doskonale sprawdzają się w pracy w terenie w trudnych warunkach, między innymi dlatego że wyróżniają się lekkością, kompaktowym kształtem, a także łatwością w obsłudze.

Kasa fiskalna novitus

Kasa fiskalna novitus  jest wyposażona w mnóstwo innowacyjnych rozwiązań które stanowią zapewnienie jej bezproblemowej pracy oraz poszerzają jej możliwości stosowania. Co więcej, mobilna kasa fiskalna może służyć również jako kasa stacjonarna. Mobilne kasy to urządzenia  o niewielkich rozmiarach, które nie zajmują zbyt dużo miejsca w torbie, teczce czy szufladzie. Pomimo niedużych rozmiarów dorównują swoją funkcjonalnością nie jednej stacjonarnej kasie fiskalnej, a niekiedy nawet przewyższają ją. Posiadają zdolność szybkiego drukowania, do tego sporą pamięć gdzie pomieści się duża baza nazw towarów i usług, jak również posiada możliwość elektronicznego zapisu paragonów.

kasa fiskalna novitus

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/kasa_fiskalna_novitus_nano_e_4.jpg

Zalety mobilnych urządzeń fiskalnych

Do zalet należy także doliczyć często bardzo wytrzymałe akumulatory pozwalające na długotrwałą prace na baterii często w ciężkich warunkach atmosferycznych, bez konieczności częstego ładowania. Poza tym łatwość obsługi, która jest wręcz intuicyjna, pozawala być mobilnym kasom fiskalnym bardzo dobrą alternatywą dla kas stacjonarnych. To tylko niektóre z wielu zalet mobilnych urządzeń fiskalnych. Ich posiadacze cenią je również za ich wyjątkowy design. Obecnie istnieje możliwość doboru takiego sprzętu, aby swoim wyglądem pasował do aranżacji wnętrza. Te wszystkie wspomniane wcześniej cechy sprawiają, że mobilne kasy fiskalne zyskują coraz większą rzeszę zwolenników zarówno wśród dużych przedsiębiorców jak i średnich i małych.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl

0 comment

You may also like

Leave a Comment