Krajalnice olx

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, oraz może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała sytuacja oraz umiarkowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest zrobiona przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na stanowisku". Jest całkiem swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

zgłoszenie kasy fiskalnej

Krajalnica maga 612p to skutek, dany do cięcia przede każdym innego sposobie wędlin i mięsa, a z powodzeniem pewno istnieć używany też do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, zarówno z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i niskie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w cali bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zabezpieczone i dokonane z tak trwałych, prostych w sprzątaniu oraz konserwacji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i warunki sanitarne. Każdy aspekt tego urządzenia, który jest wolną relację z żywnością, jest skończony z faktów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest odpowiedniej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz liczył tego punktu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią produkty do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jakimś czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć danie do tego, by znów działało "jako inne".