Krajalnice oceny

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie strony: doskonała grupa oraz lekka cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spowodowana przez naszego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na tłu". Jest względnie łatwa w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to materiał, dany do krojenia przede każdym innego sposobie wędlin i mięsa, a z powodzeniem że stanowić stosowany jeszcze do wykonywania plastrów z warzyw czy sera. Wynikają spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, jak również pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest intensywna i niezwykle precyzyjna, a stosowanie jej - w sum bezpieczne. Wszystkie składniki zostały dobrze zabezpieczone i wykonane z naprawdę trwałych, dostępnych w sprzątaniu i ochrony elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek temat tego urządzenia, który korzysta pewną styczność z żywnością, jest wyprodukowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie obchodzisz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest podobnej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz uznawał tegoż przedmiotu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią artykuły do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać urządzenie do tego, by znów pracowało "jak nowe".