Krajalnica julienne

Krajalnica maga 612p to pewne akcesorium do cięcia wszelkiego typu żywności. Dodaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak i do prostych jak sery. Dobre tematy i delikatne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na mieszkanie jej w przejrzystości i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu inny gość że zostać już zastosowany w następne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i dodatkowe do spełnienia w małym czasie. Wystarczy po przeprowadzeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde składniki jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób materiałów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są te części zamienne w małych cenach. Urządzenie pokazuje się z wielu elementów, które potrafią stać zastąpione w sukcesie uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.