Komputer w pracy

W bliskiej ofercie wydobywają się jedynie efektywne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pracy, ochrona pozycji oraz ergonomia obsługi są tutaj na wczesnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki użyciu doskonałej klasie składników, technicznie ulepszają budowę i stały postęp w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz jednocześnie specjalistyczne i niezwykle dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mierze od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym kształcie a wszelkimi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składują je w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie składniki są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w rozwoju innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych zaś są optymalnym urządzeniem do budowania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Dania te używane są przy zasysaniu większych kwocie suchego produktu z bogatych odległości. Zostały zrealizowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zatrzymujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz punktów we całych gałęziach przemysłu. Myślimy i budujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.