Home Bez kategorii Kasa fiskalna sharp er a237p instrukcja obslugi

Kasa fiskalna sharp er a237p instrukcja obslugi

written by klaudiusz 10 maja 2017

Sharp ER-A285P to flagowa kasa fiskalna marki sharp z ulepszoną klawiaturą kapselkową, jaka w naszym świata bawi się dużo dużym zainteresowanie. SHARP ER-A285P obecne w chwili obecnej jedna z najciekawszych na zbycie kas fiskalnych z kopią elektroniczną, która przeznaczona jest do handli i instytucji usługowych o średnim natężeniu ruchu. Kwota ta zajmuje się dużą popularnością przede wszystkim w łagodnych i średnich sklepach, pubach, barach szybkiej obsługi, kawiarniach, czy jeszcze w wielu nowych punktach usługowych, gdzie w bardzo krótkim czasie trzeba wystawić sporą miarę paragonów. Danie wtedy można kupić tutaj.
Najważniejsze zalety urządzenia
Największymi wartościami kasy fiskalnej sharp er-a285p jest elektroniczna kopia paragonów, bardzo niewielkie wymiary, czytelny wyświetlacz operatora oraz bardzo wytrzymała klawiatura, która będzie dobrze proponować przez znacznie długich lat użytkowania. Warto dodać więcej oraz o tym, że kasa er-a285p umożliwia podłączenie zarówno czytnika kodów kreskowych, jak również też elektronicznej wagi. Urządzenie zbudowane jest z najlepszych jakościowo podzespołów otwartych na zbytu, dzięki czemu spełnia wszystkie standardy kontroli ISO9001.

Charakterystyka kasy fiskalnej:
– nowoczesny wyświetlacz operatora (graficzny, 6/10 wierszy)
– nowoczesny wyświetlacz klienta (10 cyfrowy, 10 mm wysokości)
– bardzo bogaty akumulator
– obsługa kodów wewnętrznych
– 2 dodatkowe klawisze AUTO, dzięki jakim można zautomatyzować najważniejsze operacje
– możliwość przeliczania sumy paragonu na waluty obce
– 12 grup handlowych i 8000 artykułów

Dodatkowe funkcje
Kasa fiskalna sharp er-a285p urządzona istnieje w bardzo dużo przydatnych funkcji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej potrzebujących klientów. Samą z takich czynności jest szansę sprawdzania ceny określonego produktu bez sprzedaży także możliwość przeliczania ceny na indywidualną spośród wielu dostępnych walut obcych. Kasa fiskalna sharp er-a285p posiada i przydatne funkcje automatycznego rozwijania się nowych kodów kreskowych podczas sprzedaży oraz kasowania nieużywanych kodów kreskowych. Z różnych funkcjonalności warto dodać też o specjalnej funkcji wspominania o obowiązkach podatnika takich jak np. informacje o kojarzącym się terminie przeglądu kasy, bądź te konieczności wykonania raportu finansowego dobowego/miesięcznego.
Artykuł napisano na bazie informacji zlokalizowanych na http://www.polkas.pl/

0 comment

You may also like