Jak prosto i sprawnie zarzadzac gastronomia

Prowadzenie lokalu gastronomicznego to wyzwanie. Jest to bardzo dynamiczny biznes, uzależniony od gustów, zachcianek i oceny klientów. Zarówno obsługa jak i menu muszą być na najwyższym poziomie. Na szczęście zapanowanie nad wszystkim co dzieje się w lokalu jest łatwe gdy wykorzystamy rozwiązania IT takie jak program gastro. Gastro kraków to w zasadzie zestaw kilku programów dzięki którym można usprawnić obsługę klientów, komunikację wewnętrzną oraz zarządzać finansami.

Program Gastro Pos

Program gastro pos przeznaczony jest do prowadzenia szybkiej, intuicyjnej sprzedaży za pomocą ekranów dotykowych. Jest to wygodny sposób pracy dla sprzedawców, zwłaszcza gdy liczy się szybkość obsługi. Dzięki temu łatwiej poruszać się po pełnej ofercie lokalu i wybrać produkty zamawiane przez klientów. W przypadku lokali o wyższym standardzie można z powodzeniem połączyć program gastro pos z narzędziem do komunikacji z kucharzami. Kelnerzy będą wówczas w stanie szybko przesłać zamówienie bezpośrednio do kuchni oraz otrzymać informacje o czasie odbioru gotowego dania.

Program Gastro Szef

papier do kasy fiskalnejRolki, papier do kasy fiskalnej Polkas Kraków

Dla kierowników lokali gastronomicznych przydatny będzie program gastro Szef, który pozwala na kontrolę stanów magazynowych. Pozwala on na rozliczanie magazynu na podstawie ilości sprzedaży w powiązaniu z recepturami dań. Dzięki temu wiadomo czy istnieje nadwyżka, czy może coś zostało zmarnowane.

gastro kraków

źródło: http://www.polkas.pl/pliki/sklep/produkty_d/gastro_szef.jpg

Program Gastro Finanse

Dla szefów i księgowości doskonałym narzędziem będzie program gastro finanse. Jest on przeznaczony do rozliczania działalności i kontrolę wszelkich aspektów finansowych. Może być zastosowany zarówno dla pojedynczych lokali, jak i dla całych sieci gastronomicznych.

Program Gastro – Moje Gastro

Właściciela zapewne zadowoli program gastro – moje gastro. To narzędzie, które umożliwia właścicielowi bycie zawsze na bieżąco, dzięki dostępowi on-line do danych. Pozwala to na kontrolowanie działań poszczególnych lokali, stanu finansów i innych istotnych aspektów. Jednocześnie program ten dba o bezpieczeństwo danych firmy.
Jak widać branża gastronomiczna także z powodzeniem wykorzystuje narzędzia informatyczne do poprawiania swojego działania. Przekłada się to na efektywniejszą i szybszą obsługę klientów. A zadowoleni klienci to skarb. Szczególnie dla firm w tak wrażliwym na ich opinie sektorze.