Corsa b filtr powietrza wymiana

Atex dust extraction, czyli odpylacze wykonane według dyrektywy atex mają za zadanie filtrować gorące gazy, które czerpią ze spalania odpadów. Proces ten oszczędza energię, dzięki odzyskanemu ciepłu.

Ciepłe, ciężkie i ciężkie gazy są niebezpieczne dla zdrowia i środowiska. Nasza firma oferuje pełen zakres artykułów i wyjść do oferowania wielu niebezpiecznych lub ciepłych gazów. Gorące gazy technologiczne są zwykle dawane w ciągach spalania, a także obróbki roztopionych metali, bardzo często żelaznych, nieżelaznych i aluminium. Przefiltrowanie gorącego gazu wymaga wcześniejszego ochłodzenia go przy zachowaniu chłodnic lub wymienników ciepła. Ciepło potrafi być odebrane w punkcie oszczędzania energii. Nasza firma świadczy rozwiązania przekazywania gorących gazów odpowiednio między innymi dla danych biznesów i procesów: odlewnie, piece przystosowane do wytapiania, elektrownie ogrzewane biomasą oraz spalanie odpadów.

Mgła olejowa jest zła dla zdrowia operatorów maszyn, powoduje zakłócenia podaczas sztuce i ląduje na całym obszarze roboczym, wskutek czego podłoże i obrabiane powierzchnie podejmują się śliskie.

Prawie każde rzeczy obróbki skrawaniem połączone są z powstawaniem danej ilości mgły olejowej. Mgła olejowa to aerozol, który ponosi w sukcesu używania oleju w chłodziwie lub smarze przy obróbce skrawaniem metali, a ponadto poszczególnych tworzyw sztucznych. Problem stanowi i parowanie z zbiornika z opiłkami metalowymi.

Pozbywanie się spalin samochodowych pozwala usuwać zagrożenia dla zdrowia Twoich pracowników i utrzymywać organizacje i sklep w doskonałym stanie.

Włącznie silników spalinowych pojazdów w oddzielnych pomieszczeniach zwykle odnosi się z potrzebą odciągu spalin samochodowych. Bardzo trudno jest wyobrazić sobie, w jak dużym okresie z momentu rozruchu zimnego silnika stężenie spalin samochodowych w zamkniętym poniszczeniu może dostać toksyczny poziom. Stanowi więc sprawa tylko kilku chwili.