Home Bez kategorii Comarch optima schematy ksiegowan

Comarch optima schematy ksiegowan

written by klaudiusz 18 maja 2017

Firma Comarch mieszka na krajowym rynku z ponad 20 lat. To wyjątkowo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania i również jedna z najważniejszych firm informatycznych w Polsce. Firma jest oddziały zagraniczne – gdy na dowód Comarch Software Ag z stolicą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych oraz systemów bilingowych i programów lojalnościowych i układów EDI.

Marka Comarch ERP została powołana dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla lekkich oraz małych przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji naszych wyrobów marka stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Służy on poparcie działań marketingowych i wsparcie i kontrolę regionalnego opiekuna. Partnerzy przechodzą w profesjonalnych szkoleniach handlowych i wyjątkowych, dla ich ludzi przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Stanowią toż programy budujące społeczność profesjonalistów. A o mocy Programu Partnerskiego świadczy usługa w przyjściu do potencjalnych odbiorców oraz reklama na stronach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy oferują usługi na ostatnim stopniu tak dla tych, jak a dla innych klientów. Aktualnie Comarch Ślubni to ponad 900 firm, zatrzymujących się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wypełnić formularz otwarty na ścianie www. Pierwszy rzut weryfikacji to wystąpienie z Przedstawicielem Comarch. Po ostatnim spotkaniu należy wykonać cykl szkoleń autoryzacyjnych, które mówią nie tylko konkretnych produktów i ich elementów, ale także zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o współpracy.

0 comment

You may also like