Home Bez kategorii Comarch erp optima online

Comarch erp optima online

written by klaudiusz 17 maja 2017

Comarch ERP Optima to uniwersalna aplikacja, pozwalająca wszystkiej firmie na prowadzenie pełnej księgowości, a dzięki dużym aktualizacjom jest pełen czas dopasowana do najnowszych wzorów.
W oprogramowaniu znajduje się Księga Podatkowa, zawierająca Książkę Przychodów i Rozchodów, umożliwiająca inwentaryzację (spis z natury), rozliczenie ewidencji przebiegu pojazdu, a dodatkowo sporządzenie informacji i e-deklaracji.

Ponadto Comarch księgowość to i Księga Handlowa. Moduł ten mówi za takie prac jak stworzenie wielopoziomowego planu kont, planowanie okresu obrachunkowego, obliczanie PIT-36, PIT-36L, CIT-8, generowanie automatycznych różnic kursowych i kompensat podczas rozliczeń czy tworzenie zdjęć na platformie obsługiwanych przez klienta parametrów.
Pomyślano również o ewidencji środków trwałych. Odpowiedni moduł zapewnia takie czynności jak naliczanie odpisów amortyzacyjnych dla środków mocnych i zalety niematerialnych, stosowanie trzech różnych metod amortyzacji (liniowa, jednorazowa lub degresywna). Dostają się tu również duże funkcje dotyczące automatycznego ewidencjonowania wyposażenia, a także możliwość przypisywania osób odpowiedzialnych za poszczególne jego składniki.
Oprogramowanie Comarch księgowość to wymarzone rozwiązanie gwoli wszystkiej firmy, jaka nie chce zatrudniać osobnej księgowości. Aplikacja stanowi w wszyscy zautomatyzowana, więc wystarczy jedynie wprowadzić do niej możliwości, aby wszystkimi wyliczeniami zajęło się oprogramowanie. Ułatwia toż nie tylko wygodę, ale także oszczędność kosztów.
ERP Optima można przetestować dzięki wersji demonstracyjnej. Istnieją dwie metody na przejście w jej dysponowanie. Pierwsza – zamówienie oprogramowania na płycie CD. Druga – pobranie pliku instalacyjnego z internetu. W obu przypadkach należy udać się na stronę producenta i wykonać znajdujący na niej formularz. Które ma ograniczenia w układu do wszystkiej wersji? Poza ograniczeniem czasowym – żadnych. Można stosować z Comarch księgowość bez jakichkolwiek braków funkcjonalności przez okres aż sześćdziesięciu dni. Stanowi wówczas czas odpowiedni do sprawdzenia w realizacji ludzi jej pozycji. Dopiero po obecnym okresie można zdecydować, czy weźmie się licencję na dalsze używanie, bądź te zrezygnuje. Stanowi to naturalne rozwiązanie, zezwalające na bezpłatne sprawdzenie, czy warto wydać pieniądze.

0 comment

You may also like